Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

153 Pages«<151152153
Sljedeca tura...
mmihoci
#3041 Posted : 1. rujna 2024. 9:12:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 570
Location: Koprivnica
Yggdrassil wrote:
Dado R. wrote:
Yggdrassil wrote:
Da li sve uredno funkcionira s postojecim rezervacijama? Ne dobivam nikakve emailove za naslove koje sam predbiljezio, pa bolje da provjerim.

Da nije mozda zbog prelaza na novi dizajn web stranice doslo do kakvih gubitaka u prijenosu podataka?

Ništa se nije pogubilo, bez brige. Smile
Uobičajeno je da sami naručite ako su izdanja dostupna na webu, ako nečega nema onda se aktivira rezervacija i mi pošaljemo račun.
Nakon par dana svakako provjerimo je li sve naručeno i po potrebi se javimo. Manje je bilo izdanja preko ljeta pa je generalno sve bilo usporenije.


OK

Al eto ovo je dobar povod da provjerim jednu drugu stvar - ne mogu se logirati na svoj korisnički račun. Pa tako ne mogu ni na webshop.

Opet, da nije zbog nove stranice?


Moraš se nanovo registrirati.
Dado R.
#3042 Posted : 1. rujna 2024. 15:22:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
Yggdrassil wrote:
Dado R. wrote:
Yggdrassil wrote:
Da li sve uredno funkcionira s postojecim rezervacijama? Ne dobivam nikakve emailove za naslove koje sam predbiljezio, pa bolje da provjerim.

Da nije mozda zbog prelaza na novi dizajn web stranice doslo do kakvih gubitaka u prijenosu podataka?

Ništa se nije pogubilo, bez brige. Smile
Uobičajeno je da sami naručite ako su izdanja dostupna na webu, ako nečega nema onda se aktivira rezervacija i mi pošaljemo račun.
Nakon par dana svakako provjerimo je li sve naručeno i po potrebi se javimo. Manje je bilo izdanja preko ljeta pa je generalno sve bilo usporenije.


OK

Al eto ovo je dobar povod da provjerim jednu drugu stvar - ne mogu se logirati na svoj korisnički račun. Pa tako ne mogu ni na webshop.

Opet, da nije zbog nove stranice?

Kao što je mmihoci već napisao, nova web stranica traži novu registraciju, pisali smo o tome vjerojatno ste propustili taj post.Smile
Yggdrassil
#3043 Posted : 1. rujna 2024. 22:58:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 62
Dado R. wrote:
Yggdrassil wrote:


OK

Al eto ovo je dobar povod da provjerim jednu drugu stvar - ne mogu se logirati na svoj korisnički račun. Pa tako ne mogu ni na webshop.

Opet, da nije zbog nove stranice?

Kao što je mmihoci već napisao, nova web stranica traži novu registraciju, pisali smo o tome vjerojatno ste propustili taj post.Smile



Sigurno sam fulao. Ne pratim baš forume, osim tema o novim izdanjima.
Space Marine
#3044 Posted : 6. rujna 2024. 7:31:12(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 29.8.2021.(UTC)
Posts: 11
Man
Location: Croatia
Čisto za informaciju...mislite li da ćete ikada izdati ona dva Dragonero romana La maldezione di Thule i Il risveglio del Pontente? Pod ikada mislim u idućih 2-3 godine BigGrin
Users browsing this topic
Guest (2)
153 Pages«<151152153
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0.179 seconds.