Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

29 Pages«<45678>»
Ponude tjedna!
p.knežević
#101 Posted : 24. listopada 2011. 18:29:49(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.10.2011.(UTC)
Posts: 15
Man
Location: PRIJEDOR
Garfield wrote:
Sto se tice ovoga sto je andi napisao ... Ima redovnih kupaca koji su zapostavili nekog junaka pa im ovo dobro dodje (to mogu reci za sebe).
Imam relativno dosta izdanja i vecinu toga pratim, ali naravno tesko je stici sve sto se izdaje, tako da s nekim junacima pravo kasnim i ova ponuda tjedna mi pravo dobro dodje.
Ljudi su cudo, i uvjek ce neko imati primjedbe.Uvjek se moze naci "dlaka u jajatu" :)
Mogao bi ici komentar zasto ljudi koji kupe prvi mjesec imaju popust a ostali nemaju ? Oni nesto vrijedniji od ovih drugih ??? I uvjek se tako nesto moze naci.Ja uvjek kazem svaki popust je dobro-dosao.Mozda nije licno meni, ali uvjek je nekome dobro dosao i mislim da takve poduhvate uvjek treba hvaliti.
Licno rijetko uzimam nova izdanja odmah kad izadju, posto kasnim za izdanjima i pokusavam da sustignem, i sad bi se trebao zaliti sto ljudi koji odmah uzimaju imaju popust, iako sam i ja stalni i redovni kupac ? Drago mi je da imaju i nadam se da ce i dalje biti tako.I ja bi volio da sam sve kompletirao pa da uzimam samo nova izdanja, ali ...

I kao sto sam rekao svaki popust je nekome dobro-dosao.


Sve si rekao, i ja se smatram redovnim kupcem ali nije baš lako sve pohvatati. Živim gdje živim i nije baš jednostavno sa finansijske strane otići u Zagreb i pokupovati baš sve što bi želijo. Magičnog sam najmanje imao tako da je meni ova ponuda došla kao budali šamar i kao redovnom kupcu hvala Libellusu na ponudi tjedna . Sad da je sreća kod mene sinoć odigrala svoje -jeste pošto ni sam nisam vjerovao da ću proći pošto dosad nisam koristijo web shop ali eto komplet sam dobijo a ostalima više sreće drugi put . LOL LOL LOL poz
dr. westax
#102 Posted : 24. listopada 2011. 18:39:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Dado R. wrote:

Ako i ne budes na Interliberu, nema razloga da se ne nadjemo u gradu, dakle ako zelis, sigurno se mozemo vidjeti,
jer koliko vidim napisao si da si iz Zagreba, pa vjerujem da u tih nekoliko dana mozes naci 15 minuta za jednu kavu..


Mene ne zoveš na kavu?
Više ti nisam dobar? Mad Mad
Ti si jedan nevjerni izdavač! LOL Flapper
bubo
#103 Posted : 24. listopada 2011. 18:42:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 784
Man
Location: mostar
dr. westax wrote:
Dado R. wrote:

Ako i ne budes na Interliberu, nema razloga da se ne nadjemo u gradu, dakle ako zelis, sigurno se mozemo vidjeti,
jer koliko vidim napisao si da si iz Zagreba, pa vjerujem da u tih nekoliko dana mozes naci 15 minuta za jednu kavu..


Mene ne zoveš na kavu?
Više ti nisam dobar? Mad Mad
Ti si jedan nevjerni izdavač! LOL Flapper

okreće se kako vjetar puše ..što i nije baš lakoLOL LOL LOL LOL LOL
dr. westax
#104 Posted : 24. listopada 2011. 18:50:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
bubo wrote:
dr. westax wrote:

Mene ne zoveš na kavu?
Više ti nisam dobar? Mad Mad
Ti si jedan nevjerni izdavač! LOL Flapper

okreće se kako vjetar puše ..što i nije baš lakoLOL LOL LOL LOL LOL


Pravi je vrtiguz!
Moraš stalno paziti na njega! LOL LOL LOL LOL LOL
Dado R.
#105 Posted : 24. listopada 2011. 19:34:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
dr. westax wrote:
Dado R. wrote:

Ako i ne budes na Interliberu, nema razloga da se ne nadjemo u gradu, dakle ako zelis, sigurno se mozemo vidjeti,
jer koliko vidim napisao si da si iz Zagreba, pa vjerujem da u tih nekoliko dana mozes naci 15 minuta za jednu kavu..


Mene ne zoveš na kavu?
Više ti nisam dobar? Mad Mad
Ti si jedan nevjerni izdavač! LOL Flapper

Pa sto cu te zvati na kavu kad vec imas vise od pola nasih izdanja, a upoznao sam te.
Na kavu zovem samo one koje ne poznam i one koji imaju ispod 50% izdanja...Flapper Flapper BigGrin
Ali ove poput tebe, koji imaju vecinu izdanja i koje vec poznam, oni ce me obradovati ako dodju i kave nisu upitne.
Njima ne saljem poziv, oni samo trebaju doci...Smile BigGrin
Dado R.
#106 Posted : 24. listopada 2011. 19:35:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
bubo wrote:
dr. westax wrote:
Dado R. wrote:

Ako i ne budes na Interliberu, nema razloga da se ne nadjemo u gradu, dakle ako zelis, sigurno se mozemo vidjeti,
jer koliko vidim napisao si da si iz Zagreba, pa vjerujem da u tih nekoliko dana mozes naci 15 minuta za jednu kavu..


Mene ne zoveš na kavu?
Više ti nisam dobar? Mad Mad
Ti si jedan nevjerni izdavač! LOL Flapper

okreće se kako vjetar puše ..što i nije baš lakoLOL LOL LOL LOL LOL

Care, to se ne zove vjetar... to se inace zove kao naslov iduce Texove knjige...BigGrin
bubo
#107 Posted : 24. listopada 2011. 19:43:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 784
Man
Location: mostar
Laugh Laugh Laugh Laugh LOL LOL LOL LOL dobar dobar..nemoj mi reći da se texova iduća knjiga zove povjetaracLOL LOL

Dado R. wrote:
bubo wrote:
dr. westax wrote:
Dado R. wrote:

Ako i ne budes na Interliberu, nema razloga da se ne nadjemo u gradu, dakle ako zelis, sigurno se mozemo vidjeti,
jer koliko vidim napisao si da si iz Zagreba, pa vjerujem da u tih nekoliko dana mozes naci 15 minuta za jednu kavu..


Mene ne zoveš na kavu?
Više ti nisam dobar? Mad Mad
Ti si jedan nevjerni izdavač! LOL Flapper

okreće se kako vjetar puše ..što i nije baš lakoLOL LOL LOL LOL LOL

Care, to se ne zove vjetar... to se inace zove kao naslov iduce Texove knjige...BigGrin
Dado R.
#108 Posted : 24. listopada 2011. 19:48:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
Cekaj najavu pa ces vidjeti...BigGrin BigGrin BigGrin
kit teller
#109 Posted : 24. listopada 2011. 21:08:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Slovenija
iako se ne slažem sa Andijevim mišljenjem, šteta bi bilo da napusti forum zbog te sitnice...nek popije kavu sa Dadom i usput
kresnu kakvu kremšnitu,zagrebačku rezinu ili što več i među njima se splete dugo i sretno prijateljstvo...Love
pa forum je to ljudi, zar da se ljudi uvrede zbog malih nesuglasica...Blink
možda je Dado malo izhitreno reagirao jer je povućen neugodnim izkustvom sa stripovi.com mislio da se našo opet neki palivatrič,
ja Andija nisam razumio zlonamerno pa....do vraga,rešite to na kavi...možete tellera uzeti za mirovnika pa ako mu još priskrbite
neku vitku brinjetu,hostezu ili nešto slično tim ženama-mirovni sporazum potpisan je isti čas....milom ili silom.Flapper
Dado R.
#110 Posted : 24. listopada 2011. 21:44:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
kit teller wrote:
iako se ne slažem sa Andijevim mišljenjem, šteta bi bilo da napusti forum zbog te sitnice...nek popije kavu sa Dadom i usput
kresnu kakvu kremšnitu,zagrebačku rezinu ili što več i među njima se splete dugo i sretno prijateljstvo...Love
pa forum je to ljudi, zar da se ljudi uvrede zbog malih nesuglasica...Blink
možda je Dado malo izhitreno reagirao jer je povućen neugodnim izkustvom sa stripovi.com mislio da se našo opet neki palivatrič,
ja Andija nisam razumio zlonamerno pa....do vraga,rešite to na kavi...možete tellera uzeti za mirovnika pa ako mu još priskrbite
neku vitku brinjetu,hostezu ili nešto slično tim ženama-mirovni sporazum potpisan je isti čas....milom ili silom.Flapper


Pa mogao bi i ti doci na neku kavu u Zagreb, zar ne?Smile Cool
A sto se tice Andija, ne brini, moj poziv za njega vrijedi i ako doista ozbiljno misli, onda ce se i javiti... rado bih ga upoznao.
Mislim da moja reakcija nije bas bila ishitrena, jasno sam napisao da s obzirom na sva dogadjanja s kojima
je, kako kaze, i on upoznat preko stripovi.com, onda si dajem za pravo da na neke teme ne odgovaram i s pravom se zapitam
tko je XY (ubaci ime po zelji) i s kojim pravom meni postavlja sva pitanja. Kakve ja dokaze imam da je netko doista kupac
nasih izdanja, zar je dovoljno to samo napisati? I od kud znam s kim pricam, ako meni nije problem stati javno svojim imenom
i prezimenom iza onog sto pisem i govorim, zar bi trebao biti problem ako to trazim i od drugih koji zele pricati sa mnom?
Uostalom, svima koji imaju bilo kakvih pitanja o kojima ne pricam na forumu nudim mogucnost da to ucine uzivo, dovoljno fer?
No ne mogu konstruktivnim kritikama smatrati teme koje su stotinu puta vec prozvakane.


Curumo
#111 Posted : 24. listopada 2011. 22:31:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
Dado R. wrote:
Cekaj najavu pa ces vidjeti...BigGrin BigGrin BigGrin



sto ste u zadnji cas promijenili naslov radi tebe u Katrina??BigGrin Flapper Love Love
Nice view from hell.
Curumo
#112 Posted : 24. listopada 2011. 22:32:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
dr. westax wrote:
Dado R. wrote:

Ako i ne budes na Interliberu, nema razloga da se ne nadjemo u gradu, dakle ako zelis, sigurno se mozemo vidjeti,
jer koliko vidim napisao si da si iz Zagreba, pa vjerujem da u tih nekoliko dana mozes naci 15 minuta za jednu kavu..


Mene ne zoveš na kavu?
Više ti nisam dobar? Mad Mad
Ti si jedan nevjerni izdavač! LOL Flapper



haha! izvrsna titula: nevjerni izdavačLOL
Nice view from hell.
danant
#113 Posted : 26. listopada 2011. 17:38:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Dado,
Da li mi iz Srbije možemo učestvovati u kupovini "ponude tjedna"?
Kako u tom slučaju ide plaćanje, a kako slanje stripova u Srbiju?

Akcija vam je fenomenalna!

Hvala na odgovoru!
Veliki pozdrav najboljem izdavaču na Balkanu! BigGrin
DeeCay
#114 Posted : 26. listopada 2011. 21:28:47(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.9.2011.(UTC)
Posts: 45
Kad kreće sljedeća tura, da se pripremim za akciju? Još nisam probao ovo brzo kupovanje... Začudo MV je odmah planuo, za razliku od Texa. Ili su ljudi bili spremniji?Smile
Dado R.
#115 Posted : 26. listopada 2011. 23:44:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
danant wrote:
Dado,
Da li mi iz Srbije možemo učestvovati u kupovini "ponude tjedna"?
Kako u tom slučaju ide plaćanje, a kako slanje stripova u Srbiju?

Nitko nije iskljucen iz nasih ponuda, bilo da je rijec o pojedinacnim knjigama ili o posebnim akcijama.
Nebi bilo fer da je netko iskljucen, jer svi su nam citatelji jednaki.
Dakle, ako netko kupuje izvan HR onda bih predlozio placanje kreditnom karticom, ako je to neizvodivo,
onda se moze izvrsiti uplata preko banke. Najbolje je unaprijed provjeriti sa svojom bankom, ako placanje nije karticom.
Inace izvan HR sve se salje redovnom postom, a cjenik postarina moze se vidjeti pod uvjetima koristenja:
http://www.libellus.hr/webshop-pravila

Naravno, u Srbiji imamo i Darkwood, ekskluzivnog distributera nasih izdanja za Srbiju i Crnu Goru, pa se kod njih
mogu naci svi nasi dostupni naslovi, no predpostavljam da si upoznat s time...


Dado R.
#116 Posted : 26. listopada 2011. 23:47:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
DeeCay wrote:
Kad kreće sljedeća tura, da se pripremim za akciju? Još nisam probao ovo brzo kupovanje... Začudo MV je odmah planuo, za razliku od Texa. Ili su ljudi bili spremniji?Smile


Isto u ponedjeljak jutro, 00:01, u petak cu napisati sto ide...

Za mene su planula sva tri kompleta, ni jednog nije bilo nakon 12 sati, ali jasno, MV je otisao u 2 minute pa je on doslovce nestao...BigGrin
Komleta je vrlo malo, a ljudi su kao sto kazes ocito bili spremniji...
danant
#117 Posted : 27. listopada 2011. 16:31:31(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Dado R. wrote:
danant wrote:
Dado,
Da li mi iz Srbije možemo učestvovati u kupovini "ponude tjedna"?
Kako u tom slučaju ide plaćanje, a kako slanje stripova u Srbiju?

Nitko nije iskljucen iz nasih ponuda, bilo da je rijec o pojedinacnim knjigama ili o posebnim akcijama.
Nebi bilo fer da je netko iskljucen, jer svi su nam citatelji jednaki.
Dakle, ako netko kupuje izvan HR onda bih predlozio placanje kreditnom karticom, ako je to neizvodivo,
onda se moze izvrsiti uplata preko banke. Najbolje je unaprijed provjeriti sa svojom bankom, ako placanje nije karticom.
Inace izvan HR sve se salje redovnom postom, a cjenik postarina moze se vidjeti pod uvjetima koristenja:
http://www.libellus.hr/webshop-pravila

Naravno, u Srbiji imamo i Darkwood, ekskluzivnog distributera nasih izdanja za Srbiju i Crnu Goru, pa se kod njih
mogu naci svi nasi dostupni naslovi, no predpostavljam da si upoznat s time...



Hvala Dado,

Znam da su svi uključeni i da nema diskriminacije, ali realno gledajući za kupce van Hrvatske ispada da nema popusta...gde naravno nije kriv Libellus a ni kupci...jednostavno tako ispada.Blink

Uzmimo naprimer 6 knjiga MV-a za 499 KN + 200 KN poštarine
Dodajmo i tu konvertovanje EUR u KN ili RSD u KN, KM u KN...(konverziju banke uvek rade po najvišem mogućem kursu), bilo da se plaća putem predračuna, bilo preko kartice...
Ispada skuple nego u redovnoj ponudi! Cursing

jedino rešenje za smanjenje troškova bi bilo: Confused
1) Da se na račun LIB uplaćuje direktno u EUR-ima, a ne u KN. Da li LIB ima devizni račun?
2) Što se tiče poštarine, jednino kada bi postojala neka varijanta da kad Libellus šalje robu Darkwood-u, pošalje ujedno i knjige koje su kupljene od strane kupaca iz Srbije, a oni posle to samo pokupe u DW-u (i ne plate poštarinu)
Mada je ovo glupa ideja...Zašto bi DW činio nekome uslugu preuzimanja i čuvanja stripova, kad u njihovoj rođenoj radnji imaju da se kupe LIB stripovi i to je posao od kojeg obe kuće žive...

ne znam...a baš bih učestvovao u ovoj ponudi....

A da uključite i Darkwood u ovu Igricu, pa da oni npr dobiju 2 kompleta a da se kod njih članovi nadmeću ko će pre da zgrabi ta dva kompleta? Ima i DW Webshop Cool
Možete razmisliti o tome...Mislim da bi se Sloba složio Wink
split85
#118 Posted : 27. listopada 2011. 17:15:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Isti ti je slučaj kad i mi kupujemo nešto iz Srbije ili BIH, te poštarine su lihvarske.
Sićan se kad san kupija Mister NO-a iz Srbije, poštarina me izašla ko 1/3 stripa.
Majku im ....Cursing
Garfield
#119 Posted : 27. listopada 2011. 17:46:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1,923
Location: Mostar
Sve je to ok, ali kad ce nova ponuda tjedna ... :)
split85
#120 Posted : 27. listopada 2011. 17:55:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Tako je BigGrin
Da vidim šta neću kupit, nemožeš dva tjedna za redom Blushing
Users browsing this topic
Guest (17)
29 Pages«<45678>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0.165 seconds.