Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

29 Pages«<1617181920>»
Ponude tjedna!
vs
#341 Posted : 7. svibnja 2012. 0:27:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
ako se ko premislja oko ove ponude... ona sadrzi dvi epizode koje su mi jedne od najboljih bonellija ikad, pjesma za saru i zavjesa tisine
Jerry Krause
#342 Posted : 7. svibnja 2012. 0:30:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 390
Man
Location: Ljubuški
vs wrote:
ako se ko premislja oko ove ponude... ona sadrzi dvi epizode koje su mi jedne od najboljih bonellija ikad, pjesma za saru i zavjesa tisine

Ali i desetak ispodprosječnihFlapper Flapper
vs
#343 Posted : 7. svibnja 2012. 0:37:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
Jerry Krause wrote:
vs wrote:
ako se ko premislja oko ove ponude... ona sadrzi dvi epizode koje su mi jedne od najboljih bonellija ikad, pjesma za saru i zavjesa tisine

Ali i desetak ispodprosječnihFlapper Flapper

i onda meni govoris da san se proda, hahahahahahaha
Jerry Krause
#344 Posted : 7. svibnja 2012. 0:47:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 390
Man
Location: Ljubuški
Jebiga, ja realan. Kad hvalim, hvalim na sva usta, a kad je nešto ispod prosjeka, ne mogu preko toga prijeći. Općenito je ovo period prosječnih epizoda od kojih se baš puno očekivalo. Bar sam ja očekivao, kad ono: Vizije budućnosti- prosjek, Broj sto- blago razočaranje, ona Viettijeva dvodijelna s gmazovima- teško razočaranje. Mora se biti iskren i kritičan prema najjunaku, za razliku od vas Tax... sorry Texista.BigGrin
vs
#345 Posted : 7. svibnja 2012. 0:54:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722

malo san zalista epizode, pa ima tu dobrih stvari, po ovoj cijeni, isplati se.. grad poroka, broj sto (meni je dobra sheha sa zlocestim nathanom), prva razina, strava iz dubine, neprijatelj iz sjene, kojeg si nahvalia u recenziji (samo, u zanimljivostima, ja san onaj barkod na peru gavrana shvatia ka posvetu blade runneru, a ne aluzija na knjigu)... a i one svemirske su mi ok... ona selena, gmazovi, to je sranje, al morali su to rjesit, pa me zaboli, poznato je moje misljenje o tehnodroidima, hahahahaha

i sta ti imas protiv texa, hahahahah... ubra san da si se uzivia u magicnog, hahahahhaha... to ti je skoro pa isto, hahahahahh
Dado R.
#346 Posted : 7. svibnja 2012. 1:49:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
Jerry Krause wrote:
Jebiga, ja realan. Kad hvalim, hvalim na sva usta, a kad je nešto ispod prosjeka, ne mogu preko toga prijeći. Općenito je ovo period prosječnih epizoda od kojih se baš puno očekivalo. Bar sam ja očekivao, kad ono: Vizije budućnosti- prosjek, Broj sto- blago razočaranje, ona Viettijeva dvodijelna s gmazovima- teško razočaranje. Mora se biti iskren i kritičan prema najjunaku, za razliku od vas Tax... sorry Texista.BigGrin

Nastranu to sto je ukus vrlo zajebana stvar pa ono sto ja volim netko ne voli i obrnuto, ali kad mi netko kaze da je Nathanovac
a za njega ima ispod prosjecnih epizoda onda neka on svoju zaljubljenost u Nathana objesi macku o rep.
Kad se nesto voli, iskreno, duboko, nema tu onda prosjecnih, postoje samo dobre, vrlo dobre, odlicne i fenomenalne.BigGrin
To ti je ko sa zenama, ne postoji ruzna zena, ima samo lijepa, ljepsa i najljepsa...Smile
Dado R.
#347 Posted : 7. svibnja 2012. 1:51:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
I onda se ka cude kad netko ne kupi neku knjigu, a ka vole Nathana, a zugaju na neke epizode, pih...BigGrinBigGrin
Dado A.
#348 Posted : 7. svibnja 2012. 7:23:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3,849
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
vs wrote:
ako se ko premislja oko ove ponude... ona sadrzi dvi epizode koje su mi jedne od najboljih bonellija ikad, pjesma za saru i zavjesa tisine

Ali i desetak ispodprosječnihFlapper Flapper


Hm, kao Nathanovac, ne slazem se ni blizu s tobom.
Jerry Krause
#349 Posted : 7. svibnja 2012. 8:01:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 390
Man
Location: Ljubuški
Jebote ko na streljani sam od oba šefa. Pa mislim da bar ja ne moram dokazivati svoju privrženost prema Nathanu. Sad bar vidim da je i vs kvalitetan Nathanovac.Smile

Što za mene znači ispodprosječna Nathanova epizoda? Znači da je to ona koja na skali od 1-5 ima ocjenu ispod 4. Jer četvorka je neka približna ocjena za cjelokupni serijal. A da vidimo u ovoj turi:

1. Prva razina- 3, osrednja epizoda, znači ispod nathanovog prosjeka
2. Babilonska biblioteka- 2, jedva zadovoljavajuće
3. Vizije budućnosti- 3, epizoda od koje sam možda i previše očekivao
4. Grad poroka- 4, vrlo dobra epizoda
5. Ledena dama- 3, niš posebno, mada je Ruju u serijalu odličan, ova zadnja dvodijelna mu je za 5
6. Put u slobodu- 3+, simpa epizoda, ali ništa više od toga
7. Zavjesa tišine- 5, rasturačina
8-9. Onkraj vremena i prostora, 2+, vidit pod Vizije budućnosti
10. Selenina osveta- 4, vrlo dobar završetak jedne sage
11. Broj sto- 3, izgorio sam u prevelikom očekivanju
12. Strava iz dubina- 3, vidit pod Prva razina
13. Pjesma za Saru- 5, epski
14. Očajnički bijeg- 4-, vrlo dobro
15. Neprijatelj iz sjene- 5, odličan početak sage.

Ajd sad ti vs! Pa će onda Dade.
Jerry Krause
#350 Posted : 7. svibnja 2012. 8:34:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 390
Man
Location: Ljubuški
vs wrote:

malo san zalista epizode, pa ima tu dobrih stvari, po ovoj cijeni, isplati se..

Naravno da se isplati, pa ove cijene su san snova za ovakav odličan serijal. Nisam nikad ni pomislio drugo, više sam se malo kritički osvrnuo na epizode.
vs
#351 Posted : 7. svibnja 2012. 9:04:58(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
Jerry Krause wrote:
Jebote ko na streljani sam od oba šefa. Pa mislim da bar ja ne moram dokazivati svoju privrženost prema Nathanu. Sad bar vidim da je i vs kvalitetan Nathanovac.Smile

Što za mene znači ispodprosječna Nathanova epizoda? Znači da je to ona koja na skali od 1-5 ima ocjenu ispod 4. Jer četvorka je neka približna ocjena za cjelokupni serijal. A da vidimo u ovoj turi:

1. Prva razina- 3, osrednja epizoda, znači ispod nathanovog prosjeka
2. Babilonska biblioteka- 2, jedva zadovoljavajuće
3. Vizije budućnosti- 3, epizoda od koje sam možda i previše očekivao
4. Grad poroka- 4, vrlo dobra epizoda
5. Ledena dama- 3, niš posebno, mada je Ruju u serijalu odličan, ova zadnja dvodijelna mu je za 5
6. Put u slobodu- 3+, simpa epizoda, ali ništa više od toga
7. Zavjesa tišine- 5, rasturačina
8-9. Onkraj vremena i prostora, 2+, vidit pod Vizije budućnosti
10. Selenina osveta- 4, vrlo dobar završetak jedne sage
11. Broj sto- 3, izgorio sam u prevelikom očekivanju
12. Strava iz dubina- 3, vidit pod Prva razina
13. Pjesma za Saru- 5, epski
14. Očajnički bijeg- 4-, vrlo dobro
15. Neprijatelj iz sjene- 5, odličan početak sage.

Ajd sad ti vs! Pa će onda Dade.

jebiga maci, ne mogu ti ja sve ove ocijenit ovako napamet, davno san ih čita, reka san ti već, jedino mi se ne sviđaju ove su uplivom svemiraca (znači pod točkama 2,3,5,8,9,... a pod 2 nije babilonska biblioteka, nego tajna, biblioteka je klasik,hahhahahah) tako da su mi sve ove kriminalističke vrlo dobre... al da bi po sto kuna samo za epizode: pjesma za saru i zavjesa tisine...

i tek si sad skužia da san pravi nathanovac, hahahahaaha, volin ja njega više od teksa, samo mu je opa kvalitet u odnosu na početne epizode, i to me ljuti... a teks pegla uvik istoBigGrin
vs
#352 Posted : 7. svibnja 2012. 9:28:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
Dado R. wrote:

Kad se nesto voli, iskreno, duboko, nema tu onda prosjecnih, postoje samo dobre, vrlo dobre, odlicne i fenomenalne.BigGrin
To ti je ko sa zenama, ne postoji ruzna zena, ima samo lijepa, ljepsa i najljepsa...Smile

očito ne stigneš izać vani zbog pustih stripovaLOL LOL LOL
Jerry Krause
#353 Posted : 7. svibnja 2012. 9:35:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 390
Man
Location: Ljubuški
Tajna Babilona, tako je. Mali lapsus.Blushing

Vidim ja da si pravi Nathanovac, šteta što te nema na stripovi. com pa da malo više raspravljavamo. A tu je pred nama i Mafest, mogli bi i popit koju za Nathanovo zdravlje.Smile
vs
#354 Posted : 7. svibnja 2012. 10:05:01(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
Jerry Krause wrote:
Tajna Babilona, tako je. Mali lapsus.Blushing

Vidim ja da si pravi Nathanovac, šteta što te nema na stripovi. com pa da malo više raspravljavamo. A tu je pred nama i Mafest, mogli bi i popit koju za Nathanovo zdravlje.Smile

jebiga, ne mogu na mafest... al nisan ti ja za neka pre-analiziranja, pogotovo bonellija, meni je to "glupa" razonoda, zato se moji komentari zadržavaju u domeni: ovo mi se sviđa, ovo ne sviđa... prije nekog vrimena san se mislia logirat na s.com, al ne kužin kako napravit oni mail, pa još OIB, krvna grupa i pička materina... a ubra san i da mi u biti nema potrebe uključit se... bacin oko šta se piše i to je to... ovdi nema puno ljudi, niko se ne svađa, dobijen informacije direktno od uprave i bog te veselijaBigGrin
kit teller
#355 Posted : 7. svibnja 2012. 11:54:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Slovenija
vs wrote:
Jerry Krause wrote:
Tajna Babilona, tako je. Mali lapsus.Blushing

Vidim ja da si pravi Nathanovac, šteta što te nema na stripovi. com pa da malo više raspravljavamo. A tu je pred nama i Mafest, mogli bi i popit koju za Nathanovo zdravlje.Smile

jebiga, ne mogu na mafest... al nisan ti ja za neka pre-analiziranja, pogotovo bonellija, meni je to "glupa" razonoda, zato se moji komentari zadržavaju u domeni: ovo mi se sviđa, ovo ne sviđa... prije nekog vrimena san se mislia logirat na s.com, al ne kužin kako napravit oni mail, pa još OIB, krvna grupa i pička materina... a ubra san i da mi u biti nema potrebe uključit se... bacin oko šta se piše i to je to... ovdi nema puno ljudi, niko se ne svađa, dobijen informacije direktno od uprave i bog te veselijaBigGrin

BigGrin pravo imaš, ća će ti svađa...dosta su ti žene za svađu....
a u ko bi se usudia svađat a da je upoznao Dadu iz inostranstva?...
stripovi com ti je sasvim ok sajt, ali za pročitat...tamo ima toliko lušpetanja,nakladanja i natucevanja svih vrsta da glava boli....
tu je mnogo ugodnije, popričamo,malo se vrši pritisak na Dade,malo maštamo i to je to....
ugodan sajtič taj Libellus....Love
Dado R.
#356 Posted : 7. svibnja 2012. 13:28:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
vs wrote:
Dado R. wrote:

Kad se nesto voli, iskreno, duboko, nema tu onda prosjecnih, postoje samo dobre, vrlo dobre, odlicne i fenomenalne.BigGrin
To ti je ko sa zenama, ne postoji ruzna zena, ima samo lijepa, ljepsa i najljepsa...Smile

očito ne stigneš izać vani zbog pustih stripovaLOL LOL LOL

O ovome cemo detaljnije uzivo...BigGrin
magični vjetar
#357 Posted : 7. svibnja 2012. 14:40:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Nathan Never...što je to??? LOL LOL LOL
vs
#358 Posted : 7. svibnja 2012. 14:46:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
kit teller wrote:
vs wrote:
Jerry Krause wrote:
Tajna Babilona, tako je. Mali lapsus.Blushing

Vidim ja da si pravi Nathanovac, šteta što te nema na stripovi. com pa da malo više raspravljavamo. A tu je pred nama i Mafest, mogli bi i popit koju za Nathanovo zdravlje.Smile

jebiga, ne mogu na mafest... al nisan ti ja za neka pre-analiziranja, pogotovo bonellija, meni je to "glupa" razonoda, zato se moji komentari zadržavaju u domeni: ovo mi se sviđa, ovo ne sviđa... prije nekog vrimena san se mislia logirat na s.com, al ne kužin kako napravit oni mail, pa još OIB, krvna grupa i pička materina... a ubra san i da mi u biti nema potrebe uključit se... bacin oko šta se piše i to je to... ovdi nema puno ljudi, niko se ne svađa, dobijen informacije direktno od uprave i bog te veselijaBigGrin

BigGrin pravo imaš, ća će ti svađa...dosta su ti žene za svađu....
a u ko bi se usudia svađat a da je upoznao Dadu iz inostranstva?...
stripovi com ti je sasvim ok sajt, ali za pročitat...tamo ima toliko lušpetanja,nakladanja i natucevanja svih vrsta da glava boli....
tu je mnogo ugodnije, popričamo,malo se vrši pritisak na Dade,malo maštamo i to je to....
ugodan sajtič taj Libellus....Love

a vidia san da si se ekskomuniciraBigGrin
Dado R.
#359 Posted : 13. svibnja 2012. 17:08:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
Ovaj tjedan nece biti ponude tjedna.
Dado R.
#360 Posted : 19. svibnja 2012. 10:38:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
Samo da napomenem da ovaj i sljedeci tjedan nece biti ponuda tjedna.
Users browsing this topic
Guest (2)
29 Pages«<1617181920>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0.199 seconds.