Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages<1234>
Nathan Never 43
Jerry Krause
#41 Posted : 7. travnja 2012. 23:18:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 390
Man
Location: Ljubuški
Dado A. wrote:
vs wrote:
Jerry Krause wrote:
300 komada!!OhMyGod OhMyGod OhMyGod

A Magičnog ostalo 500. Znači Nathanova prodaja u krizi. Aj pliz nemojte ga ukidati, evo ja ću početi uzimati po 2 komada. I naći ću još desetak takvih bisera koji će isto uzimati.Smile

šta se tresešBigGrin pa reka je dado r. da neće ništa ukinit, ma kako loše se prodavalo


Upravo tako.Cool Mi ne mozemo utjecati na to koliki ce broj ljudi nesto kupiti, no ono na sto mozemo utjecati jest hocemo li nesto objavljivati ili necemo. A Nathan, kao uostalom i sva ostala nasa izdanja, nije upitan.Cool Dakle, slusajte VS-a: ne trebate se tresti.Cool

vs, ti si zakon, sad ću lakše disati!BigGrin

Ma dobro, čisto sam htio izazvati od šefova što bržu reakciju da vidimo u čemu je trik s ovim smanjivanjem. A za Nathana znam da neće biti brige, čvrsto vjerujem za riječ Dadama.
darkraver
#42 Posted : 8. travnja 2012. 9:59:52(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 43
Location: Kc,Croatia
ja sam svjedeno zabrinut zbog ovih 300 u impresumu...
ne mogu vjerovat da nema ni 500 zainteresiranih za NN na području fakin cijele bivše juge...:(
to se već bliži granici isplativosti a nitko nije toliko lud izdavat nešto na čemu bi bio na gubitku,pa čak ni najveći ljubitelji i entuzijasti
vs
#43 Posted : 8. travnja 2012. 11:39:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
darkraver wrote:
ja sam svjedeno zabrinut zbog ovih 300 u impresumu...
ne mogu vjerovat da nema ni 500 zainteresiranih za NN na području fakin cijele bivše juge...:(
to se već bliži granici isplativosti a nitko nije toliko lud izdavat nešto na čemu bi bio na gubitku,pa čak ni najveći ljubitelji i entuzijasti

daj muči jebate, hahHahah... ti ka da ih oces nagovorit da ukinu, hahahahahah...
vs
#44 Posted : 8. travnja 2012. 11:42:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
Jerry Krause wrote:
Dado A. wrote:
vs wrote:
Jerry Krause wrote:
300 komada!!OhMyGod OhMyGod OhMyGod

A Magičnog ostalo 500. Znači Nathanova prodaja u krizi. Aj pliz nemojte ga ukidati, evo ja ću početi uzimati po 2 komada. I naći ću još desetak takvih bisera koji će isto uzimati.Smile

šta se tresešBigGrin pa reka je dado r. da neće ništa ukinit, ma kako loše se prodavalo


Upravo tako.Cool Mi ne mozemo utjecati na to koliki ce broj ljudi nesto kupiti, no ono na sto mozemo utjecati jest hocemo li nesto objavljivati ili necemo. A Nathan, kao uostalom i sva ostala nasa izdanja, nije upitan.Cool Dakle, slusajte VS-a: ne trebate se tresti.Cool

vs, ti si zakon, sad ću lakše disati!BigGrin

Ma dobro, čisto sam htio izazvati od šefova što bržu reakciju da vidimo u čemu je trik s ovim smanjivanjem. A za Nathana znam da neće biti brige, čvrsto vjerujem za riječ Dadama.

je, je, stvarno san prejakLOL
sad ispada da ja znan bog zna sta, al samo malo bolje isprati dadine postove i sve ti pise, a ljudi nikad ne seru kvake, zasad sta god su rekli su ispunili.... naravno, ako tiskara nije upletenaBigGrin
darkraver
#45 Posted : 8. travnja 2012. 12:55:09(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 43
Location: Kc,Croatia
vs wrote:

daj muči jebate, hahHahah... ti ka da ih oces nagovorit da ukinu, hahahahahah...


de vid ga...pa ja ne bi ni primjetio da niste počeli o tome...
nego,nije to do nas,kriza je jednostavno učinila svoje...
a mi entuzijasti ćemo se pobrinut da drugi entuzijasti izdavaju pa makar i protiv svoje volje Cool

vidim po sebi,na uštrb natana sam zapustio martina i magičnog...nema se para za sve kao prije
očito je njih više učinilo obrnuto Glare
vs
#46 Posted : 8. travnja 2012. 13:22:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
zašto su tvoji postovi uvik skriveni??? jel to ti namjerno ili san ja nešto sjeba??LOL
Dado R.
#47 Posted : 8. travnja 2012. 21:40:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
darkraver wrote:
ja sam svjedeno zabrinut zbog ovih 300 u impresumu...
ne mogu vjerovat da nema ni 500 zainteresiranih za NN na području fakin cijele bivše juge...:(
to se već bliži granici isplativosti a nitko nije toliko lud izdavat nešto na čemu bi bio na gubitku,pa čak ni najveći ljubitelji i entuzijasti

Isplativosti? Isplativost i vecina stripova tesko mogu skupa stati u jednu recenicu.
Mozda nisi svjestan granica necije ludosti...BigGrin
darkraver
#48 Posted : 9. travnja 2012. 22:48:55(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 43
Location: Kc,Croatia
Dado R. wrote:
darkraver wrote:
ja sam svjedeno zabrinut zbog ovih 300 u impresumu...
ne mogu vjerovat da nema ni 500 zainteresiranih za NN na području fakin cijele bivše juge...:(
to se već bliži granici isplativosti a nitko nije toliko lud izdavat nešto na čemu bi bio na gubitku,pa čak ni najveći ljubitelji i entuzijasti

Isplativosti? Isplativost i vecina stripova tesko mogu skupa stati u jednu recenicu.
Mozda nisi svjestan granica necije ludosti...BigGrin


tjeee...
pa kak da ja bum svjestan granica tudje ludosti?!Blink
ni u svoje granice se još ne ufam...RollEyes

aj fino,ak ne delate zbog zarade onda imate moje povjerenje Wink
samo mi je ža što vas trenutno bar ne mogu financijski pratit kak i prije
maddjuro
#49 Posted : 9. travnja 2012. 23:25:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
za samo 12 sari otvara se asteroid b612; pa mogu otić po nove nathane
Tex Willer
#50 Posted : 9. travnja 2012. 23:28:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1,467
Man
Location: Nis
maddjuro wrote:
za samo 12 sari otvara se asteroid b612; pa mogu otić po nove nathane


Blago tebi, mi cemo da se nacekamo do uvoza.
Da bar hoce i ova naredna tura sa Texom i Nickom dotadDrool
maddjuro
#51 Posted : 9. travnja 2012. 23:32:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
sutra ce mi otić 700-tinjak kn na stripove, dok zemem ova tri nova nathana, dylane koji su izašli u zadnjih 5 mjeseci i akire, bankrotirat cu
zeljko
#52 Posted : 9. travnja 2012. 23:51:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
oćeš da jedeš oćeš da jebeš a to košta BigGrin
maddjuro
#53 Posted : 10. travnja 2012. 0:18:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
netrebam jest; boca kole i jedan perec po danu mi je sasvim dovoljno
Jerry Krause
#54 Posted : 10. travnja 2012. 8:52:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 390
Man
Location: Ljubuški
Dado R. wrote:
darkraver wrote:
ja sam svjedeno zabrinut zbog ovih 300 u impresumu...
ne mogu vjerovat da nema ni 500 zainteresiranih za NN na području fakin cijele bivše juge...:(
to se već bliži granici isplativosti a nitko nije toliko lud izdavat nešto na čemu bi bio na gubitku,pa čak ni najveći ljubitelji i entuzijasti

Isplativosti? Isplativost i vecina stripova tesko mogu skupa stati u jednu recenicu.
[Mozda nisi svjestan granica necije ludosti...BigGrin

Sad sam malo provjeravao koliko je prodanih izdanja regularne serije po knjigama i baš sam ostao iznenađen. Praktički od knjige broj 25 (to je ona s Feniksom koja je solidno prodana) pa nadalje svega je prosječno prodano 5-6 komada po knjizi u Libellusovoj knjižari. Sad kad dodamo još nekolicinu njih koje su prodane sa strane, sigurno dobijemo vrlo malu brojku. Znači sasvim mala zainteresiranost od broja 78 regularne serije, a svi znamo kako su davno izdane ove knjige.

Stvarno nisam ni ja bio svjestan vaše ludosti momci. Svaka vam čast što se borite s vjetrenjačama i imate moju punu podršku u daljnjem radu.ThumpUp
Dado R.
#55 Posted : 10. travnja 2012. 16:10:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4,871
Location: Zagreb
Malo si krivo gledao. Stvar je u tome (a to sam vec pisao nekoliko puta, mozda nisi vidio), da stanje koje se prikazuje na webu nije stvarno stanje,
osim kod izdanja koja su ispod 50 primjeraka, to se onda azurira svako 2-3 mjeseca. Ostalo se postavi po difoltu i ne prati tijek prodaje.
Npr kad izadje nova knjiga ja postavim da je stanje 100 i od toga se skida smao prodano karticama, sve ostalo sto ide i u ducane i slicno
to se ne skida preko te brojke. A ne mozemo to sve azurirati rucno svako malo jer bi to bilo jako puno posla.
Nas cilj je da se to sve automatski azurira i da bude uvijek sve tocno u primjerak koliko necega ima, i na tome radimo vec duze vrijeme,
i kako sad stvari stoje za cirka mjesec dana to ce proraditi pa ce svaka knjiga imati tocan broj stanja na skladistu, odnosno azurirano ce biti
prakticno automatski cim se nesto proda odmah ce se smanjiti kolicina na webu.

Dakle, ne prodaje se samo toliko kako si napisao. Nathan Never ima svoju, uglavnom vjernu publiku, ali ona ili nije i dalje toliko brojna
ili iz nekih razloga ne nabavlja ta izdanja u vremenskom razdoblju koje bi opravdalo tisak 500 primjeraka.
vs
#56 Posted : 10. travnja 2012. 17:34:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
super mi je kod skoro duplo manjeg tiraza sta ce tiskarnica to izbacivat skoro duplo brzeLOL LOL LOL
Tex Willer
#57 Posted : 10. travnja 2012. 18:25:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1,467
Man
Location: Nis
vs wrote:
super mi je kod skoro duplo manjeg tiraza sta ce tiskarnica to izbacivat skoro duplo brzeLOL LOL LOL
BigGrin BigGrin BigGrin
Jerry Krause
#58 Posted : 10. travnja 2012. 23:23:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 390
Man
Location: Ljubuški
Dado R. wrote:
Malo si krivo gledao. Stvar je u tome (a to sam vec pisao nekoliko puta, mozda nisi vidio), da stanje koje se prikazuje na webu nije stvarno stanje,
osim kod izdanja koja su ispod 50 primjeraka, to se onda azurira svako 2-3 mjeseca. Ostalo se postavi po difoltu i ne prati tijek prodaje.
Npr kad izadje nova knjiga ja postavim da je stanje 100 i od toga se skida smao prodano karticama, sve ostalo sto ide i u ducane i slicno
to se ne skida preko te brojke. A ne mozemo to sve azurirati rucno svako malo jer bi to bilo jako puno posla.
Nas cilj je da se to sve automatski azurira i da bude uvijek sve tocno u primjerak koliko necega ima, i na tome radimo vec duze vrijeme,
i kako sad stvari stoje za cirka mjesec dana to ce proraditi pa ce svaka knjiga imati tocan broj stanja na skladistu, odnosno azurirano ce biti
prakticno automatski cim se nesto proda odmah ce se smanjiti kolicina na webu.

Dakle, ne prodaje se samo toliko kako si napisao. Nathan Never ima svoju, uglavnom vjernu publiku, ali ona ili nije i dalje toliko brojna
ili iz nekih razloga ne nabavlja ta izdanja u vremenskom razdoblju koje bi opravdalo tisak 500 primjeraka.

Sorry, očito ovo nisam pohvatao. Blushing Blushing Ali bez obzira, svaka čast na trudu i kao što vs reče, sad ćete gotovo duplo brže izdavati Nathana, jeli tako?BigGrin
Tex Willer
#59 Posted : 10. travnja 2012. 23:59:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1,467
Man
Location: Nis
Jerry Krause wrote:
Ali bez obzira, svaka čast na trudu i kao što vs reče, sad ćete gotovo duplo brže izdavati Nathana, jeli tako?BigGrin


To bi bilo fenomenalnoSmile
vs
#60 Posted : 20. travnja 2012. 20:42:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1,722
procita grad nasilja, epizoda za zaborav, da nije andyevih zdravstvenih probkem... skuzia san oma ko je peti ortak... nego me nasmijalo ono s pelinkovcen... sta je pisalo u originalu?.. nije valjda stvarno narucia pelinkovacLOL
Users browsing this topic
Guest (2)
4 Pages<1234>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0.139 seconds.